Vogue VO5428S-299414-51 Vo5428s 51 299414 okulary przeciwsłoneczne
Płeć
Damski
Kolor ramy
Różowy
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Filtr obiektywu
3
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Filtr obiektywu
3
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Różowy
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
18mm