Victoria Beckham VB671S-5914009 Vb671s 59 5914009 okulary przeciwsłoneczne
Płeć
Damski
Kolor ramy
Dwutonowy
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Szary
Filtr obiektywu
2
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
59mm
wielkość Most
14mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Filtr obiektywu
2
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
59mm
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
14mm