Under Armour UAYARDDUAL-NIC-76 Uayarddual 76 okulary przeciwsłoneczne nic
Miniaturka
Under Armour Uayarddual 76 okulary przeciwsłoneczne nic
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Biały
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Wizjer / Wrap
Typ ramy
Semi Rimless
Kolor szkieł
Fioletowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Lustro
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
76mm
wielkość Most
05mm
Długość Temple
125mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
125mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Biały
Kolor szkieł
Fioletowy
kształt ramy
Wizjer / Wrap
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Podkładka
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
76mm
Lustro
Typ ramy
Semi Rimless
wielkość Most
05mm