Trussardi STR454FL-004AS-63 Str454fl 63 004as okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Trussardi Str454fl 63 004as okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Płeć
Damski
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Aviator / Navigator
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
63mm
wielkość Most
14mm
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Aviator / Navigator
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
63mm
wielkość Most
14mm