Tommy Hilfiger TH2017-S-086-56 Th2017 56 s 086 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Tommy Hilfiger Th2017 56 s 086 okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Thursday 21 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
19mm