Smith THERUNAROUND-2RT-55 Okulary przeciwsłoneczne Therunaround 55 2rt
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Therunaround 55 2rt
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Oko Kota
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Kolor szkieł
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
16mm