Smith SOPHISTICATE-IMM-54 Wyrafinowane okulary przeciwsłoneczne 54 imm
Miniaturka
Smith Wyrafinowane okulary przeciwsłoneczne 54 imm
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Czerwony
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Czarny
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Palić
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czerwony
Kolor szkieł
Czarny
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
54mm
Palić
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
19mm