Smith SNARE-S37-51 Okulary przeciwsłoneczne Snare 51 s37
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Snare 51 s37
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
podobne produkty
Płeć
Męskie
Płeć
Damski
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Czerwony
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
20mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Czerwony
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
20mm