Smith SNARE-RYU-51 Okulary przeciwsłoneczne Snare 51 ryu
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Snare 51 ryu
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
podobne produkty
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Fioletowy
technologia obiektywu
Wielowarstwowe
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
20mm
Długość Temple
145mm
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Fioletowy
Rozmiar oczu
51mm
Wielowarstwowe
wielkość Most
20mm