Smith SMITHCOLETTE-N-DCD-55 Okulary przeciwsłoneczne Smithcolette 55 n dcd
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Smithcolette 55 n dcd
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Spolaryzowane
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Niebieski
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
55mm
Spolaryzowane
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
17mm