Smith REBOUND-130-59 Okulary przeciwsłoneczne Rebound 59 130
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Rebound 59 130
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Różowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Szary
Rozmiar oczu
59mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
135mm
Długość Temple
135mm
Kolor ramy
Różowy
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Most
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
59mm
wielkość Most
18mm