Smith REBEL-WJ9-58 Okulary przeciwsłoneczne Rebel 58 wj9
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Rebel 58 wj9
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
Kolor ramy
Dwutonowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Kolor szkieł
Różowy
technologia obiektywu
Lustro
Rozmiar oczu
58mm
wielkość Most
15mm
Długość Temple
140mm
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Różowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Rozmiar oczu
58mm
Lustro
wielkość Most
15mm