Smith REBEL-OXZ-58 Okulary przeciwsłoneczne Rebel 58 oxz
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Rebel 58 oxz
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Dwutonowy
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Wielowarstwowe
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Lustro
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
58mm
wielkość Most
15mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
58mm
Lustro
Wielowarstwowe
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
15mm