Smith QUESTA-WK5-50 Okulary przeciwsłoneczne Questa 50 wk5
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Questa 50 wk5
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Dwutonowy
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
50mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Męskie
Damski
Rozmiar oczu
50mm
wielkość Most
19mm