Smith PREP-J5G-59 Okulary przeciwsłoneczne Prep 59 j5g
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Prep 59 j5g
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Spolaryzowane
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
59mm
wielkość Most
39mm
Długość Temple
125mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
125mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
59mm
Spolaryzowane
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
39mm