Smith PREP-J5G-53 Okulary przeciwsłoneczne Prep 53 j5g
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Prep 53 j5g
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Męskie
Płeć
Damski
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Męskie
Damski
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
19mm