Smith PREP-AOZ-53-BG Przygotuj okulary przeciwsłoneczne aoz 53 bg
Miniaturka
Smith Przygotuj okulary przeciwsłoneczne aoz 53 bg
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
technologia obiektywu
Gradient
technologia obiektywu
Spolaryzowane
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
145mm
Długość Temple
145mm
Rozmiar oczu
53mm
Spolaryzowane
Gradient
wielkość Most
19mm