Smith PIVLOCKASANA-N-1ED-99 Okulary przeciwsłoneczne Pivlockasana 99 n 1ed
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Pivlockasana 99 n 1ed
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Zielony
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Bez Obręczy
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
99mm
wielkość Most
01mm
Długość Temple
125mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
125mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Zielony
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
99mm
technologia obiektywu
Typ ramy
Bez Obręczy
wielkość Most
01mm