Smith OVERDRIVE-N-LZJ-61 Overdrive 61 n okulary przeciwsłoneczne lzj
Miniaturka
Smith Overdrive 61 n okulary przeciwsłoneczne lzj
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Męskie
Płeć
Damski
Kolor ramy
Dwutonowy
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
61mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Podkładka
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
61mm
wielkość Most
17mm