Smith OVERDRIVE-N-4CW-61 Okulary przeciwsłoneczne Overdrive 61 n 4cw
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Overdrive 61 n 4cw
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Dwutonowy
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Zielony
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Wielowarstwowe
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
61mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Zielony
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Podkładka
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
61mm
Wielowarstwowe
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
17mm