Smith LOWDOWNSLIM-N-PGC-54 Lowdownslim 54 n okulary przeciwsłoneczne pgc
Miniaturka
Smith Lowdownslim 54 n okulary przeciwsłoneczne pgc
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Płeć
Damski
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Podkładka
Męskie
Damski
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
16mm