Smith HOLIDAY-2M4-54 Okulary przeciwsłoneczne Holiday 54 2m4
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Holiday 54 2m4
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Biały
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Palić
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Biały
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
54mm
Palić
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
17mm