Smith GETAWAY-IMM-56 Okulary przeciwsłoneczne Getaway 56 imm
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Getaway 56 imm
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Różowy
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Oko Kota
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Różowy
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm