Smith EMBER-O63-56 Okulary przeciwsłoneczne Ember 56 o63
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Ember 56 o63
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Dwutonowy
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Ogień
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Wielowarstwowe
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Ogień
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
56mm
Wielowarstwowe
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
16mm