Smith ECLIPSE-35J-58 Okulary przeciwsłoneczne Eclipse 58 35j zaćmienie
Miniaturka
Smith Okulary przeciwsłoneczne Eclipse 58 35j zaćmienie
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Pomarańczowy
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Spolaryzowane
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
58mm
wielkość Most
15mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Pomarańczowy
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
58mm
Spolaryzowane
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
15mm