Smith CRUSADER-S37-53 Crusader 53 s37 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Smith Crusader 53 s37 okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Ogień
technologia obiektywu
Wielowarstwowe
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
21mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Zasięg
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Ogień
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
53mm
Wielowarstwowe
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
21mm