Smith CRUSADER-OXZ-53 Crusader 53 oxz okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Smith Crusader 53 oxz okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Męskie
Płeć
Damski
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Wielowarstwowe
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Lustro
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
21mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Kolor szkieł
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
53mm
Lustro
Wielowarstwowe
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
21mm