Scotch & Soda SS8008-104-51 Ss8008 51 104 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Scotch & Soda Ss8008 51 104 okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Geometria/Ośmiokątny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Geometria/Ośmiokątny
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
19mm