Salvatore Ferragamo SF938S-023-57 Sf938s 57 023 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Salvatore Ferragamo Sf938s 57 023 okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Szary
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
15mm
Długość Temple
150mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
150mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Szary
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
15mm