Nike EV1113-901-66 Okulary przeciwsłoneczne Ev1113 66 901 adrenaline
Miniaturka
Nike Okulary przeciwsłoneczne Ev1113 66 901 adrenaline
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Przezroczysty / Półprzezroczysty
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
66mm
wielkość Most
15mm
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Zasięg
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
66mm
technologia obiektywu
wielkość Most
15mm