Nike EV1113-100-66 Ev1113 66 100 okulary przeciwsłoneczne adrenalina
Miniaturka
Nike Ev1113 66 100 okulary przeciwsłoneczne adrenalina
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
W magazynie, 4 do kupienia
Zamów w ciągu 12 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Biały
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Lustro
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
66mm
wielkość Most
15mm
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Zasięg
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Biały
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
66mm
Lustro
wielkość Most
15mm