Nike CW4645-220-60 Cw4645 60 220 okulary przeciwsłoneczne valiant
Miniaturka
Nike Cw4645 60 220 okulary przeciwsłoneczne valiant
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 2-4 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Spolaryzowane
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
60mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Zasięg
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
60mm
Spolaryzowane
wielkość Most
17mm