Moschino MOS164-S-4AN-60 Mos164 60 s 4an okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Moschino Mos164 60 s 4an okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 18 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Monday 18 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Żółty
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Brązowy
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
60mm
wielkość Most
21mm
Długość Temple
130mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
130mm
Kolor ramy
Żółty
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
60mm
wielkość Most
21mm