Moschino MOS145-S-807-55 Okulary przeciwsłoneczne Mos145 s 55 807
Miniaturka
Moschino Okulary przeciwsłoneczne Mos145 s 55 807
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Thursday 21 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Szary
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
135mm
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
18mm