Moschino MOS132-S-2VM-53 Mos132 53 s 2vm okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Moschino Mos132 53 s 2vm okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Thursday 21 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Oko Kota
Kolor szkieł
Brązowy
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
21mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Octan
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
21mm