Moschino MOS129-S-807-54 Okulary przeciwsłoneczne Mos129 s 54 807
Miniaturka
Moschino Okulary przeciwsłoneczne Mos129 s 54 807
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Gradient
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Rozmiar oczu
54mm
Gradient
wielkość Most
18mm