Moschino MOS128-S-L7Q-57 Mos128 57 s l7q okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Moschino Mos128 57 s l7q okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Kolor ramy
Pomarańczowy
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Oko Kota
Kolor szkieł
Niebieski
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
14mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
135mm
Kolor ramy
Pomarańczowy
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Plastikowy
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
14mm