Moschino MOS109-S-086-55 Okulary przeciwsłoneczne Mos109 s 55 086
Miniaturka
Moschino Okulary przeciwsłoneczne Mos109 s 55 086
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Thursday 21 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Oko Kota
Kolor szkieł
Brązowy
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Octan
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
16mm