Moschino MOS099-S-086-54 Mos099 54 s 086 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Moschino Mos099 54 s 086 okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Thursday 21 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Motyl
Kolor szkieł
Szary
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Motyl
Materiał ramki
Octan
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
19mm