Moschino MOS040-S-086-55 Mos040 55 s 086 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Moschino Mos040 55 s 086 okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Kolor szkieł
Szary
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Podkładka
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
19mm