Moschino MOS033-S-086-52 Okulary przeciwsłoneczne Mos033 s 52 86
Miniaturka
Moschino Okulary przeciwsłoneczne Mos033 s 52 86
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Thursday 21 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
52mm
wielkość Most
20mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
52mm
wielkość Most
20mm