Michael Kors MK2218U-39433H-58 Mk2218u 58 39433h modne okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Michael Kors Mk2218u 58 39433h modne okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 12 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Zielony
Rozmiar oczu
58mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
145mm
Długość Temple
145mm
Kolor szkieł
Zielony
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
58mm
wielkość Most
18mm