Michael Kors MK2218U-393073-58 Mk2218u 58 393073 Murren okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Michael Kors Mk2218u 58 393073 Murren okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Męskie
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Stałe Przyciemniane
Rozmiar oczu
58mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
145mm
Długość Temple
145mm
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
58mm
Stałe Przyciemniane
wielkość Most
18mm