Michael Kors MK2198-300673-59 Mk2198 59 300673 Okulary przeciwsłoneczne burano
Miniaturka
Michael Kors Mk2198 59 300673 Okulary przeciwsłoneczne burano
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 18 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
podobne produkty
59 (MK2198-310073-59)
Płeć
Damski
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Wizjer / Wrap
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
59mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
130mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Zasięg
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
130mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Wizjer / Wrap
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
59mm
wielkość Most
19mm