Michael Kors MK2192-393582-53 Mk2192 53 393582 Empire okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Michael Kors Mk2192 53 393582 Empire okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
PayPal
Dostępny
W magazynie w 2-4 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
kształt ramy
Motyl
Kolor szkieł
Zielony
technologia obiektywu
Stałe Przyciemniane
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
20mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Kolor szkieł
Zielony
kształt ramy
Motyl
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
53mm
Stałe Przyciemniane
wielkość Most
20mm