Michael Kors MK2182U-32883B-55 Mk2182u 55 32883b okulary przeciwsłoneczne empire
Miniaturka
Michael Kors Mk2182u 55 32883b okulary przeciwsłoneczne empire
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 11 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
podobne produkty
55 (MK2182U-355573-55)
Płeć
Damski
kształt ramy
Motyl
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Gradient
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
140mm
Długość Temple
140mm
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Motyl
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
55mm
Gradient
wielkość Most
18mm