Michael Kors MK2175U-392114-54 okulary przeciwsłoneczne mk2175u 54 392114 charleston
Miniaturka
Michael Kors okulary przeciwsłoneczne mk2175u 54 392114 charleston
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
podobne produkty
 (MK2175U-392387)
Płeć
Damski
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Inny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieskoszare
technologia obiektywu
Gradient
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Niebieskoszare
kształt ramy
Inny
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
54mm
Gradient
wielkość Most
16mm