Michael Kors MK2165-377487-56 Okulary przeciwsłoneczne Corfu Mk2165 56 377487
Miniaturka
Michael Kors Okulary przeciwsłoneczne Corfu Mk2165 56 377487
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
W magazynie, 2 do kupienia
Zamów w ciągu 5 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Czerwony
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Czerwony
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Stałe Przyciemniane
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Zasięg
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Szylkret
Kolor szkieł
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
56mm
Stałe Przyciemniane
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
17mm