Michael Kors MK1146-10143H-59 Mk1146 59 10143h modne okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Michael Kors Mk1146 59 10143h modne okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Aviator / Navigator
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Zielony
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Stałe Przyciemniane
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
59mm
wielkość Most
13mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Zielony
kształt ramy
Aviator / Navigator
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
59mm
Stałe Przyciemniane
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
13mm