Michael Kors MK1144B-101413-56 Okulary przeciwsłoneczne Mk1144b 56 101413 Catalonia
Miniaturka
Michael Kors Okulary przeciwsłoneczne Mk1144b 56 101413 Catalonia
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Oko Kota
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm